Uszatka 100% skóra naturalne futro królika brąz
- Fantastyczna czapka uszatka ze skóry wykańczana naturalnym miłym w dotyku futerkiem z królika!Wyjątkowo ciepła, a do tego w modnym kształcie. Doskonałe rozwiązanie na narty, jak i na spacer. Gwarantuje Ci komfort w zimowe dni.

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo

PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu dni od zakupu bez podania przyczyny
Uszatka 100% skóra naturalne futro królika brąz
Fantastyczna czapka uszatka ze skóry wykańczana naturalnym miłym w dotyku futerkiem z królika!Wyjątkowo ciepła, a do tego w modnym kształcie. Doskonałe rozwiązanie na narty, jak i na spacer. Gwarantuje Ci komfort w zimowe dni.
Producent: Matrix
obwód: uniwersalny (56-58-60)
kolory: czarna, biała, brąz, brąz
wysokość całkowita (w tym ucho) - 34 cm
długość ucha - 12 cm
szerokość przedniego futerka - 12 cm
Ekstremalnie ciepła i wygodna
Producent
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię